10:24 / E Hënë, 20 Gusht 2018 / indeksADMonline

Fatmir Limaj mbrëmë martoi vajzën, imazhe nga festa dhe çifti (Foto)

Mbrëmë është martuar Lala, vajza e dytë e zëvendëskryeministrit të Kosovës, Fatmir Limaj.

Lala ka kurorëzuar dashurinë me Veronin, ndërsa në këtë datë të veçantë për çiftin e ri morën pjesë mysafirë të shumtë e familjarë.

Në disa imazhe mund të shihni se si është dukur Limaj dhe djali i tij Durimi përkrah bashkëshorteve të tyre, Lindës dhe Shqipes, shkruan Indeksonline.

Por sigurisht vëmendjen e kanë marrë protagonistëst e kësaj mbrëmjeje, Lala dhe Veroni të cilët kanë realizuar edhe një set fotografik i realizuar buzë detit nga Norik Uka./Indeksonline/