09:51 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Më i pasuri i Indisë, pagoi Beyonce-n që të performoi në dasmën e vajzës së tij

Javën e kaluar u martuan Nick Jonas dhe Priyanka Chopra.

Çifti bëri një dasmë madhështore dhe superluksoze, e cila kushtoi 100 milionë dollarë.

I gjithë organizimi u bë nga babai i nuses, njeriu më i pasur në Indi.

Ai si dhuratë për vajzën e tij, pagoi këngëtarenBeyonce e cila performoi para të ftuarve. Gjithsesi nuk dihet se sa Mukesh Ambani e ka paguar yllinhollivudian, përcjellë Indeksonline.

E veshur në veshje tradicionale indiane, Beyonce performoi hitet “Crazy in Love” dhe “Naughty Girl”.

Ndryshe, në këtë dasmë morën pjesë edhe Hillary Clinton dhe John Kerry./Indeksonline/

Temat: