22:38 / E Hënë, 17 Shkurt 2020

FC Prishtina 01 fituese e Kupës së Kosovës në Futsall

Ka përfunduar finalja e Kupës së Kosovës në Futsall ku janë përballur Mabetex Prishtina dhe FC Prishtina 01.

E këtë ndeshje arriti ta fitojë skuadra Prishtina 01, me rezultat 1-2.

Në këtë ndeshje e cila u luajt në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë kishte një numër të madh të shikuesëve./Indeksonline/.