17:20 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

FC Prishtina prezanton fanellat e reja (Foto)

Skuadra e futsallit FC Prishtina ka prezantuar fanellat e reja për sezonin 2017/18, shkruan indeksonline.

Dizajni i tyre është i veçantë dhe do të jenë tri parë fanella, të bardha, të kaltërta dhe të kuqe.

FC Prishtina është shumë aktive, ku përveç ndeshjeve të mira ata edhe po kontribojnë në zhvillimin e këtij sporti në kryeqytet. /IndeksOnline/