16:00 / E Hënë, 15 Prill 2024 / AR

Fejohet Loredana me Karim Adeyemi-n?

Loredana dhe Karim Adeyemi prej kohësh po shijojnë romancën e tyre, teksa duket se gjërat po bëhen serioze.

Së fundmi ne kemi vënë re në gishtin e Loredanës që ajo mban një unazë e cila duket si unazë fejese, por këtë nuk mund ta themi me siguri pasi dyshja nuk ka konfirmuar ende asgjë.

Nëse ata e kanë hedhur këtë hap në lidhjen e tyre, ne ju urojmë më të mirat!