21:36 / E Mërkurë, 26 Janar 2022 / AD

Fejohet ylli i filmit ‘Home Alone’

Macaulay Culkin dhe Brenda Song janë fejuar.

Aktori i filmit ‘Home Alone’, i ka dhënë fund beqarisë pas disa vitesh lidhje, transmeton Indeksonline.

Brenda Song dhe Macaulay Culkin

Nga fotot e marra në E!News, ai u kujdes që t’i vendos një unazë me diamante në gishtin e fejesës.

Fejesa e tyre erdhi pasi dyshja mirëpriten djalit me 5 prill 2021, në Los Angeles.

“Ne jemi shumë të lumtur”, tha çifti në një deklaratë në atë kohë./Indeksonline/