07:59 / E Premte, 04 Maj 2018

Femra, këtu gjeni ide për flokë të shkurta (Video)

Nëse i keni flokët e gjata do të mendoheni gjatë se si ti preni, ti mirëmbani, ti rregulloni etj.

Por edhe flokët e shkurtra duan kujdes dhe rregull, transmeton Indeksonline.

Në videon e mëposhtme gjeni ide si të preni flokët e shkurtra dhe cilat modele iu shkojnë më shumë për fytyrën.

Kjo dëshmon që edhe me flokë të shkurtra mund të dukeni seksi dhe joshëse. /Indeksonline/