19:17 / E Enjte, 02 Shkurt 2023 / Gj. Sh

Fero lirohet nga paraburgimi

Reperi Fero është liruar së fundmi nga paraburgimi.

Kjo u bë e ditur nga vet ai pasi u bë i “gjallë”, në profilin e tij në Instagram.

Përmes një InstaStory ai ka treguar qaforen me emrin e tij që ka personalizuar me ari dhe gurë të çmuar të shndritshëm.

Reperi i hitit “A pe din qysh”, dukej në formë të mirë teksa kujtojmë se ai u lirua pa mbushur 30 ditshin e caktuar nga Gjykata Themelore në Gjilan.

Kujtojmë se, Feronit Shabani, (emri i vërtetë) iu caktuar masa e paraburgimit më 18 janar i dyshuar për “Shkaktim të rrezikut të përgjithshëm”.