17:44 / E Shtunë, 10 Shkurt 2018

Fifi publikon “Nanush 1” dhe “Nanush 2” (Video)

Ditën që lamë pas Fiti ka konfirmuar se janë gati dy këngët e saj të reja.

Bëhët fjalë për “Nanush 1” dhe “Nanush 2” të cilat janë publikuar në kanalin “Youtube” nga këngëtarja.

Teksti dhe muzika janë të punuara nga vet Fifi kurse klipi nga Maxproduction.

Ndryshe, këto dy projekte vinë pas suksesit të Fifit në “Kënga Magjike”./Indeksonline/