17:35 / E Enjte, 16 Gusht 2018 / indeksADMonline

Fillon fushata për liberalizimin e vizave (Video)

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha ka njoftuar se edhe zyrtarisht ka filluar fushata për liberalizimin e vizave.

Me një link njoftuar, MI tregon informacione të detajizuara për liberalizimin e vizave.

“Fushata për Liberalizimin e vizave, tashmë ka filluar. Ju ftojmë që në linkun e mëposhtëm të gjeni spotin e parë informues për Liberalizimin e vizave, dhe ta ndani me sa më shumë miq” shkruan Hoxha, bashkë me linkun në fjalë./Indeksonline/