18:16 / E Shtunë, 01 Gusht 2020

Finalja e Fa Kupës/ Zyrtare: Formacionet të ndeshjes, Arsenal-Chelsea

Sonte nga ora 18:30 do të luhet ndeshja mes Arsenalit dhe Chelseas në kuadër të finales së FA Kupës.

Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare, transmeton Indeksonline.

Arsenal: Martinez, Holding, Luiz, Tierney, Bellerin, Ceballos, Xhaka, Maitland Niles, Pepe, Lacazzete, Aubameyang. Chelsea: Caballero, Rudiger, Zouma, Azpilicueta, Alonso, Kovacic, Jorginho, James, Pulisic, Giroud, Mount./Indeksonline/

Mos i humb