19:32 / E Martë, 12 Dhjetor 2017

Fjolla Morina vjen me një selfie, duket joshëse (Foto)

Fjolla Morina këto ditë ka qenë tejet e angazhuar për programet e Vitit të Ri.

Këngëtarja në fjalë rëndësi të veçantë i kushton look-ut të saj, shkruan Indeksonline.

Derisa ka pozuar një selfie nga pas, ajo ka nxjerrë në pah format seksi që gëzon.

 

Ndryshe kujtojmë se Morina është nënë e dy vajzave, dhe njëherit ende ‘single’./Indeksonline/