22:18 / E Shtunë, 04 Prill 2020

Flaka Krelani lanson këngën e re

Flaka Krelani ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga mban titullin “Ditë e natë” dhe është publikuar vetëm në versionin audio.

Tekstin e këngës e bëri vetë Flaka./Indeksonline/