23:47 / E Mërkurë, 17 Tetor 2018 / indeksADMonline

Flaka Krelani mundohet të duket seksi, por dështon keq!

Flaka Krelani ka realizuar disa poza të reja.

Derisa është shfaqur veç me të brendshme dhe një sako, ajo është munduar të provokojë dhe të duket seksi- shkruan Indeksonline.

Mirëpo, këngëtarja në fjalë nuk është se është pëlqyer me këtë paraqitje.

Përkundrazi, Flaka nuk duket aspak mirë kësaj radhe! /Indeksonline/

Temat: