23:01 / E Martë, 13 Gusht 2019

Flamurtari-Prishtina, dueli i kryeqytetit do të zhvillohet të shtunën

Dy ekipet e kryeqytetit do të luajn ndeshjen e parë për këtë sezonë në Superligë.

Ndeshja do të zhvillohet të shtunën nga ora 17:00, në stadiumin e Flamurtarit.

Ndeshja në mes këtyre dy ekipeve jo rrallë herë ka qenë mjaftë e fortë dhe dramatike, do ta shohim edhe kësaj radhe se si do ta fillojnë sezonin këto dy skuadra, të cilat synimin e kanë titullin e kampionit por se a do të arrihet ky titull mbetet të shihet./Indeksonline/.