20:11 / E Shtunë, 04 Prill 2020 / indeksADMonline

Flet gruaja e Kobe Bryant, pas nderimit të tij në “Halle of Fame”

Legjenda e Lakers, Kobe Bryant është nderuar si anëtar i “Halle of Fame” në basketboll.

Gruaja e tij, Vanessa tha se është shumë krenare për këtë gjë.

Kobe do të inkuadrohet si pjesë e klasës së vitit 2020, dhe Vanessa thotë se është kulmi i karrierës në NBA, i burrit të saj të ndjerë.

“Është një arritje dhe nderim i jashtëzakonshëm, dhe ne jemi shumë krenar për të. Natyrisht dëshirojmë që ai të ishte këtu me ne për të festuar, por është padyshim kulmi i karrierës së tij në NBA dhe cdo arritjeje që ai pati si atlet”, tha ajo./Indeksonline/

Kobe Bryant and More Nominated for Hall of Fame | HYPEBEAST