19:49 / E Mërkurë, 13 Janar 2021 / I.S

Foden me gol të bukur ndaj Brightonit

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Manchester Cityt dhe Brightonit, duel në kuadër të xhiros së 18’të në Premierligë.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Cityt e ka shënuar, Foden në minutat e fundit të pjesë së parë, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO