10:30 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Formacionet e parashikuara: Man United – Chelsea

Sot me fillim nga ora 18:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Mna United dhe Chelseas, duel ky në kuadër të xhiros së gjashtë  në Premierligë.

Lampard dhe Solskajer do të mundohen që me çdo kusht sot të bëjnë më të mirën nga vetja, për të kapur tre pike të plota, shkruan IndeksOnline

Tashmë mediat në Angli kanë publikuar edhe formacionet e mundshme të kësaj sfide.

Manchester United (4-2-3-1): de Gea; Wan-Bissaka, Tuanzebe, Maguire, Shaw; McTominay, Fred; Mata, Fernandes, Rashford; Cavani

Chelsea (4-2-3-1): Mendy; James, Silva, Zouma, Chilwell; Kante, Kovacic; Pulisic, Havertz, Mount; Werner