19:43 / E Hënë, 15 Tetor 2018 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare: Anglia në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kombeve përballë Spanjës

Ndeshja më interesante sonte do të zhvillohet në Sevilla mes Spanjës dhe Zvicrës.

Ndeshja e vlefshme për Ligën e Kombeve në Ligën A do të zhvillohet në ”Benito Villamarin”.

Pas dy ndeshjeve të zhvilluara, Spanja është lidere me 6 pikë, ndërsa Anglia në vendin e dytë me 1 pikë, transmeton IndeksOnline.

Dhe pak para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Spanjë:

Angli:

/IndeksOnline/

Temat: