14:07 / E Diele, 18 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Publikohen 11-shet startuese: Angli – Kroaci

Në kuadër të Ligës së Kombeve, Anglia është nikoqir i Kroacisë në pasditën e sotme.

Ndeshja në fjalë është e vlefshme për Ligën e Kombeve, në grupin 4 të Ligës A.

Anglia do ta presë Kroacinë, finalistin e Kupës së Botës, në ”Wembley”, ku fitorja ka shumë rëndësi për të dyja Kombëtaret, transmeton IndeksOnline.

Dhe pak para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Angli:

Kroaci:

/IndeksOnline/