15:29 / E Mërkurë, 03 Qershor 2020

Formacionet zyrtare: Ballkani-Ferronikeli

Pas gjysmëfinales së djeshme të Digitalb Kupës mes Prishtinës dhe Drenicës, sot në Suharekë luhet cifti tjetër interesant.

Lideri i klasifikimit, Ballkani, pret kampionin dhe fituesin aktual të Kupës, Feronikelin.

Formacionet zyrtare:

Ballkani: Rugji, Berisha, Potoku, Prekazi, Krasniqi, Gashi, Baftiu, Kuc, Daku, Topalli, Hoxha.

Feronikeli: Troshupa, Lladrovci, Islami, Hoxha, Berisha, Thaqi, Bojku, Dabiqaj, Harmon, Hoti, Silva.

Gjyqtarët: Visar Kastrati, Edmond Zeqiri, Famit Sekiraqa, Bardh Ajet.

Mos i humb