20:09 / E Hënë, 28 Maj 2018 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare: Franca – Irlanda

Dy shtetet, Franca dhe Irlanda kanë publikuar formacionet zyrtare të miqësores që zhvillohet nga ora 20 e 45, shkruan IndeksOnline.

Franca:

Irlanda: