20:06 / E Enjte, 15 Nëntor 2018

Formacionet zyrtare: Kroaci – Spanjë

Përballja ndërmjet Kroacisë dhe Spanjës vlerësohet si kryendeshja e këtij rrethi në Ligën e Kombeve.

Nënkampionët e botës (kroatët) e kanë vetëm një pikë dhe fitorja kundër Spanjës që e kryeson Grupin 4 të Ligës A është shumë e rëndësishme.Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare, ndërsa ndeshja fillon në orën 20:45.

Kroacia:

Spanja:

Temat: