17:39 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare: Liverpool – Chelsea

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen derbi të Premier Ligës mes Liverpoolit dhe Chelseat

Liverpool e pret Chelsean në “Anfield” me fillim nga ora 18:30 në kuadër të xhiros së 13-të të Premier Ligës.

Këto janë formacionet zyrtare të dyja skuadrave:

Liverpool: 
Chelsea: