17:50 / E Mërkurë, 25 Nëntor 2020 / Blerim

Formacionet zyrtare: Olympiacos Piraeus – Man City

Formacionet zyrtare: Olympiacos Piraeus – Man City

Sonte me fillim nga ora 18:55, do të zhvillohet takimi ndërmujet Olympiacos Piraeus dhe Manchester Cityt, duel ky në kuadër të rundit të katër të Ligës së Kampionëve.

Djelmoshat e Guardiolës janë të gatshëm që sot si mysafir të ta fitojnë këtë takim dhe t’i marrin tre pikë plota, shkruan IndeksOnline

Tashmë të dy trajnerët kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare për këtë sfidë.