15:17 / E Diele, 08 Prill 2018

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Atletico Madrid

Janë publikuar formacionet e derbit madrilen; Real dhe Atletico. Takimi nis nga ora 16 e 15 dhe luhet në stadiumin “Santiago Bernabeu”, shkruan IndeksOnline.

Real: Keylor; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Lucas, Kovacic, Kroos, Asensio; Cristiano y Bale.

Ateltico: Oblak; Lucas, Godin, Savic, Juanfran; Thomas, Saul, Koke, Vitolo; Costa, Griezmann