19:53 / E Hënë, 19 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare të ndeshjes Gjermani-Holandë, Low befason

Sonte zhvillohet ndeshja e fundit e grupit 1 të Ligës A mes Gjermanisë dhe Holandës në kuadër të Ligës së Kombeve.

Formacionet zyrtare janë publikuar nga dy ekipet, transmeton Indeksonline.

Gjermania me renditjen 3-4-3 ndërsa Holanda 4-3-3. Loë ka befasuar duke lënë në bankën rezervë futbollistin Reus, kurse Holanda do të hyjë në këtë ndeshje me ekipin më të fortë.

Gjermania i ka shuar gjasat për kualifikim të mëtutjeshëm dhe do të bie nga liga A në atë B.

Kurse Holandës i duhet së paku një barazim për të siguruar kualifikimin në Play-Off./Indeksonline/