12:21 / E Shtunë, 27 Shkurt 2021 / I.S

Formacionet zyrtare: Trepça’89 – Prishtina

Sot me fillim nga ora 13:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Trepçës’89 dhe Prishtinës, duel ky në kuadër të xhiros së 22’të në Superligën e Kosovës në futboll.

Prishtina, aktualisht ndodhet në vendin e tretë me 41 pikë të grumbulluara, ndërsa, Trepça’89 ndodhet në vendin e pestë me 28 pikë, shkruan IndeksOnline

Më poshtë formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Trepça ’89: Hyseni, Pllana, Carbonieri, Mashau, Ard.Muja, Jashari, Nimani, Ademi, Shala, Arb. Muja. Darwish. Kryetrajner: Shpëtim Idrizi

Prishtina: Nika, B.Krasniqi, Dellova, Bekteshi, Mici, Bardhoku, Zyba, E.Krasniqi, Abazi, Shillova. Kryeziu. Kryetrajner: Zekirija Ramadani