14:42 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve (Foto)

Të martën dhe të mërkurën janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Më poshtë është formacioni më i mirë i kësaj xhiroje:

Temat: