16:37 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018

Format e saj trupore më të mira se kurdoherë, shikoni si duket modelja (Foto)

Modelja dhe prezantuesja, Lauren Goodger nuk ishte parë në publik për një kohë të gjatë.

Por së fundi Dailymail ka realizuar disa fotografi ekskluzive, përderisa kjo e fundit po ekspozonte trupin në bikine ngjyrë të bardhë, transmeton Indeksonline.

31 vjeçarja vendosi vishej e tillë për të realizuar një fotosesion përderisa nuk kishte hezituar që të vendoste edhe shumë aksesorë duke nisur nga syzet, vathët e zinxhirë.

 

Ylli i ‘Reality Show’ në Amerikë duket shumë në formë dhe e vendosur që të “ndezë” gjitha rrjetet sociale./Indeksonline/