08:56 / E Premte, 07 Dhjetor 2018

Formësoni bicepsin dhe tricepsin për 10 minuta në shtëpi

Formësimi i pjesëve të trupit është diçka që secili njeri e dëshiron dhe punon shumë që t’i arrij. Në këtë video, trajneri i njohur ka dhënë disa ide si të arrini të bëni biceps dhe triceps të ëndrrave me vetëm 10 minuta, transmeton Indeksonline. Madje, sipas tij këto arrihen duke bërë ushtrime në kushte shtëpiake pa shkuar në palestër. Shikojeni dhe praktikojeni. /Indeksonline/

Temat: