22:02 / E Enjte, 13 Shkurt 2020

Fotografët e Shtëpisë së Bardhë të fiksuar pas këmbëve të Melania Trump!

Në Shtëpinë e Bardhë u zhvillua një takim mes presidentit Donald Trump dhe liderit ekuadoras, Lenin Moreno. Por, gjithë vemendjen e fotografëve duket se e morën asetet e Melania Trump.

Journalists crowded into the Oval Office for the press event on Wednesday afternoon

Fotografët e Shtëpisë së Bardhë duken shumë të fiksuar pas këmbëve të zonjës së parë, shkruan Daily Mamil- transmeton Indeksonline.

This AFP photo was distributed on the wires cropped as it is seen above, leading some to wonder if photographers in the White House pool were entranced with the first lady's legs

Syri i kameras ka qenë i fokusuar në këmbët e saj, dhe jo tek takimi i presidentit Trump me liderin Moreno.

Fotografitë e marra nga fotografët e AFP dhe Reuters të mërkurën shfaqën qartë këmbët e Melania ndërsa Presidenti Trump u foli gazetarëve në sfond.

Melania was seated on a couch arranged perpendicular to the two leaders, and likely her legs were merely accidentally in the way as photographers jockeyed for position

Melania ishte ulur në një shtrat të rregulluar pingul me dy liderët, dhe ka të ngjarë që këmbët e saj të ishin thjesht aksidentale në mënyrën kur fotografët talleshin me një imazh të Trump ndërsa fliste.

In fairness, the AFP photographer did also turn his lens up to capture this image of Melania's face as she looked on during the Oval Office meeting

Ndryshe, Trump tha se ai është duke punuar në një marrëveshje tregtare me Presidentin e Ekuadorit Moreno, i cili u bë shefi i parë i shtetit nga kombi i vogël i Amerikës së Jugut në 17 vjet që u takua me një president amerikan në Uashington./Indeksonline/

Melania Trump is seen listening as Trump speaks to the assembled press in the Oval Office. Photojournalists can be seen to her left crowding in for a picture of the president

Mos i humb