17:56 / E Martë, 27 Mars 2018 / indeksADMonline

Fotografi që udhëton nëpër botë, për të bërë foto “përfekte” me të dashurën (Foto)

Jacob Riglin, 23 vjeç, nga Richmond i Londrës, së pari kishte filluar të merrej me aparat fotografi si një student kolegji në moshën 16 vjeçe dhe nuk e ka lënë këtë punë që nga ajo kohë.

Tani ai krijon imazhe mahnitëse nga e gjithë bota.

Imazhet tregojnë Jacob dhe të dashurën e tij prej dy vjetës, Hayley Vincent, në një sërë destinacionesh mahnitëse në botë duke përfshirë Kullën Eifel në Paris, Taj Mahal në Agra, Indi dhe madje pozuan edhe në një helikopter mbi horizonint e Neë Yotk./Indeksonline/