17:51 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Fotografitë më të mira të ndara nga Edi Rama në takimin e dy qeverive (Foto)

Gjatë ditës së djeshme dy qeveritë shqiptare kanë mbajtur mbledhjen e katërt me radhë.

Mbledhja e Qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë u mbajt në Korçë, transmeton Indeksonline.

Ndërkohë kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar fotografitë më të mira të takimit të katërt të dy qeverive, Kosovë-Shqipëri./Indeksonline