12:12 / E Premte, 01 Qershor 2018 / indeksADMonline

Fotografitë që shfaqin anën e pazakontë të botës sonë

Zbulimi i gjërave të reja nuk ndodh vetëm në shkollë. Mund të mësojmë gjëra të reja dhe të mahnitshme çdo ditë. Nëse merr kohë për të parë, bota është një vend i pabesueshëm, shkruan B right Side, transmeton Indeksonline.

Kjo statujë e ngrirë e vjetër

 

 

Temat: