23:27 / E Hënë, 22 Tetor 2018

Françeska Jaçe mbulohet deri në kokë, por barkun e lë zbuluar

Françeska Jaçe shpesh komentohet për jetën luksoze që bën.

Ajo shëtit çdo vend të botës, e së fundmi po argëtohet në Amsterdam.


Nga atje modelja shqiptare vjen me një fotografi të ‘nxehtë’, duke vënë në pah hiret trupore.

Teksa shfaqet e veshur deri në kokë, por ka lënë zbuluar barkun, ku po i duket mjaftë i formësuar dhe seksi./Indeksonline/