23:32 / E Premte, 19 Tetor 2018

Era Istrefi zgjedh Amsterdamin për tatuazhin e ri

Era Istrefi momentalisht është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Fama dhe suksesi i saj kanë kaluar tashmë kufijtë.

Ylli kosovar momentalisht po qëndron në Holandë, ndërsa ajo e ka shfrytëzuar një pjesë të kohës së saj që ta bëj një tatuazh.


Ajo ka postuar edhe një video në instastory gjatë realizimit të tatuazhit në Amsterdam./Indeksonline/