17:11 / E Shtunë, 04 Maj 2019 / indeksADMonline

Françeska Jaçe ‘përvëlon’ me imazhe nga shtrati!

Françeska Jaçe është një prej femrave më të komentuara shqiptare.

Ajo njihet për fizikun e saj perfekt dhe linjat që secila femër do i kishte lakmi, shkruan Indeksonline.

Të shpeshta janë provokimet që ajo bën përmes imazheve seksi që publikon në Instagram.

Edhe në një postim të radhës që ajo bërë, modelja e njohur erdhi e shtrirë në shtrat teksa e veshur me të brendshme dukej ‘përvëluese’./Indeskonline/