12:07 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Frizeri i famshëm kosovar “thumbon” Mimoza Kusarin pas humbjes së saj

E diela ishte ditë vendimtare për komunat të cilat shkuan në balotazh, e qytetarët vendosën për të parin e tyre. Kështu gjakovarët i thanë “jo” kryetares deri të tanishme Mimoza Kusari-Lilës dhe votuan Ardian Gjinin për kryetar të tyre, shkruan Indeksonline.

Zgjedhjes së Gjinit si kryear të Gjakovës iu gëzua edhe frizeri i njohur kosovar, Kaci. Ai ka postuar në rrjetin e tij social Instagram një fotografi, ku shihet me ministrin Lekaj, ndërsa ka shkruar: “Më vije keq Mimi”./Indeksonline/