11:21 / E Hënë, 13 Gusht 2018

Fustan me atlete, kombinimi perfekt i verës (Foto)

Shijet janë të ndryshme dhe jo të gjithë përcjellin trendet e fundit, por e rëndësishme mbetet shija.

Megjithatë një gjë është e sigurt, atletet kombinohen me gjithçka dhe në çdo stinë.


Edhe këtë verë, ato ishin më se të preferuara, shkruan Indeksonline.

Në vazhdim iu sjellim disa kombinime me atlete dhe të dukeni atraktive.