Zgjidh gjuhën

Thaçi si Edi Rama, shfaqet me atlete në ceremoninë shtetërore (Foto)

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi duket se po ndjek “rrugën” kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, sa i përket pamjes nga jashtë.

Në ceremoninë shtetërore, kushtuar Adem Demaçit, i pari i Republikës është parë të ketë mbathur atlete të zeza, përkundër politikanëve të tjerë që kishin veshje serioze.

“Indeksonline” ua sjellë disa foto në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë ku presidenti shihet me një stil krejtësisht ndryshe prej ceremonive dhe eventeve të tjera.

Më poshtë pamjet. /Indeksonline/Alban Muhaxheri/

Të fundit nga IndeksOnline