08:38 / E Shtunë, 19 Maj 2018 / indeksADMonline

Fustanet e thjeshtë si për mëngjes si për mbrëmje, ja të duhurit (Foto)

Të vishni një fustan të gjatë shumë shpesh është një zgjedhje ideale si për dalje në mëngjes e deri në darkë. Shumë praktik dhe të thjeshtë, janë ideal për sezonin e verës.

ef242cd44ea7e3a01d22aa74914a526d

Kombinojini bukur dhe me aksesorët e duhur, do të ju bëjnë të dukeni me shumë stil dhe shije. Më poshtë gjeni disa shembuj./Indeksonline/

bb017ac9387ed7d215a29f3549bc8fed0ffd1b16d7f563d710ced415fa61bf6671d796795943c4854365234cab58184f0b0dd51e231d9047ab8592bdd1e7beb15efaae50a017685ca92944c41249b332b681e34bfbf85475b5c4593a84addcbf