08:27 / E Shtunë, 08 Shtator 2018 / indeksADMonline

Disa nga fustanet më të bukura të “Miss Amerika” ndër vite

Miss Amerika është një garë bukurie e cili zhvillohet që nga viti 1920, dhe që atëherë janë zgjedhur me qindra mise të tilla.

Kurse, për to komentohet thuajse gjithçka që nga pamja e derti te fustanet, modelet e flokëve dhe aksesorëve.

Fustanet shpesh konsiderohen pjesa kryesore, më poshtë po u sjellim disa nga fustanet më të mira me të cilët janë prezantuar pjesëmarrëset e Miss Amerika./Indeksonline/