10:38 / E Martë, 09 Mars 2021 / G. T.

Futbollisti i Kosovës zbulon të dashurën e re

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës në grupmoshat U21, Valdrin Mustafa përmes rrjeteve sociale e ka zbuluar të dashurën e tij të re.

Mustafa ka publikuar një foto me vajzën në rrjetet sociale – nga Frankfurti i Gjermanisë, shkruan IndeksOnline.

Ashtu siç mësohet, e dashura e tij, Albina Rashica, është kusherirë e futbollistit kosovar dhe të Werder Bremenit, Milot Rashica.

Dyshja është vetëm në lidhje, kurse ende s’kanë bërë plane për martesën./IndeksOnline/