23:46 / E Premte, 25 Tetor 2019 / indeksADMonline

Futbollisti i preferuar i McGregor

Conor McGregor e ka cilësuar futbollistin e Arsenalit, Kieran Tierney si futbollistin e tij të preferuar.

Ish Kampioni i UFC u pyet se kush ishte futbollisti i tij i preferuar, dhe ai u përgjigj: “është një djalë i ri i quajtur Kieran Tierney”.

“Ai ishte kapiteni i Klubit të Futbollit Celtic dhe ai së fundmi nënshkroi me Arsenalin. Ai ka qenë një mbështetës fenomenal i imi, ai po më mbështet çdo vit. Dhe ai është rritur ai është një lojtar fenomenal”, tha ai.

Dhe Tierney u prek nga fjalët e McGregor, duke postuar videon e McGregor duke folur për të në Twitter dhe duke thënë: “Faleminderit shumë vëlla”./Indeksonline/.

 Kieran Tierney shikon lart "heroin" e tij Conor McGregor