20:36 / E Mërkurë, 03 Janar 2018 / indeksADMonline

Futbollisti kosovar po kërkohet nga klubi francez

Liridon Krasniqi po kalon momente të mira në futbollin e Malajzisë, ku ka rënë në sy të disa klubeve evropiane.

Sipas burimeve të Indeksonline, Liridoni është duke u kërkuar nga skuadra e Ligue 1, Angers .

Mirëpo edhe pse ka kontakte mes futbollistit dhe klubit, ende nuk diçka konkrete në këtë drejtim. /IndeksOnline/