20:48 / E Shtunë, 23 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Galaxy S8 juaj mund të kthehet në një kompjuter personal

Samsung Galaxy S8 ka vendosur të lançojë më së fundi edhe një risi të re të telefonit, i cili ka aftësi të kthehet në një kompjuter me anë të Dex Dock.

Sigurisht jo një zëvendësim i plotë i kompjuterit, por i dex mund të jetë një ndihmë e madhe për punëtorët që punojnë në vende të largëta, ose ata të cilët duan të marrin me vete punën e tyre pa pasur nevojë për të marrë kompjuterin me vete.

Dex është një pajisje qarkore, e cila lidhet me monitorin e jashtëm dhe

Nëse jeni duke planifikuar të blini një Samsung Galaxy S8 dhe një dock Dex duket se është diçka që do t’ju duhet tjetër e prandaj ne kemi mbledhur disa marrëveshje aktuale në lidhje me monitorin, tastierën dhe mausin, të cilat do të ju ndihmojnë të kurseni paratë tuaja.