75 Mall Live Search
23:57 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Gatuso e fillon me të “bërtitura” seancën stërvitore (Video)

Genaro Gatuso do të drejtojë skuadrën e Milanit të paktën deri në fund të sezonit, shkruan indeksonline.

Ai do të pasojë trajnerin e shkarkuar, Vicente Montella.

Në stërvitjen e parë në milanello, legjenda e klubit ka filluar me bërtimat e tij dhe grinten energjike që karakterizohet. /IndeksOnline/

Temat: