18:35 / E Martë, 26 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Gatuso prezanton “armatën” anti-Inter (Foto)

Milani dhe Interi do të takohen në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Italisë, shkruan indeksonline.

Trajneri rosoner, Genaro Gatuso ka prezantuar listën prej 23 të ftuarve për këtë ndeshje.

Ndeshja do të luhet të mërkurën nga ora 20:45 në San Siro dhe Milani është si vendas. /IndeksOnline