14:40 / E Hënë, 06 Korrik 2020

Genc Prelvukaj, paralajmëron këngën e re

Këngëtari i njohur shqiptar Genc Prelvukaj, së fundmi ka paralajmëruar këngën e tij të re.

Ai ka treguar se kënga e re do të titullohet “Lek i madh”.

Kënga trajton tematikën e meshkujve pa edukatë e kulturë, fëmijë apo të afërm të zyrtarëve shtetrorë.

“ ‘Lek i madh’ ose edhe ‘Lek i moth’ Coming Soon. Kanga godet mashkujt e paedukate e te pakulture, femije apo te aferm te zyrtareve shteterore, biznesmeneve, trafikanteve dhe secilit te pasuruar paligjshem, qe na irritojne me idiotesine e tyre cdo dite” , ka shkruar Genci në paralajmërimin që ka bërë. /IndeksOnline/

Mos i humb